Wyślij wiadomość

YUYAO RISING PACKING PRODUCTS CO., LTD.

Gwarantowana jakość, najlepsze ceny, szybka dostawa.

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
marki: RS lub OEM
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 500m-700m
Rok założenia: 2012
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Yuyao Rising Packing Products Co., Ltd. specjalizuje się w produkcji i eksporcie folii aluminiowej do użytku domowego, arkuszy folii aluminiowej Pop-up, pojemników z folii aluminiowej i papierów do pieczenia. Mamy bogate doświadczenie w obsłudze produktów z folii aluminiowej. Mamy współpracowników od ponad 10 lat. Większość naszych klientów współpracuje z nami od ponad 3 lat. Zawsze staramy się oferować naszym klientom najkorzystniejsze ceny w ramach gwarancji jakości towarów.

Dysponujemy 9 maszynami do produkcji rolki folii aluminiowej, jedną automatyczną maszyną do zakładania i składania pudełek kolorowych, jedną automatyczną maszyną do dodawania noża na kolor oraz jedną automatyczną maszyną do pakowania. Posiadamy również trzy maszyny do produkcji pojemników z folii aluminiowej.

Produkowana przez nas rolka z folii aluminiowej przeznaczona jest do restauracji, gastronomii, handlu detalicznego itp. Jest powszechnie stosowany do gotowania, zamrażania, pieczenia, przechowywania i grillowania. Dostarczamy produkty zgodnie z życzeniem naszych klientów ”. Do separacji oferujemy: szerokość od 120 mm do 600 mm, długość od 2 metrów do 300 metrów. Produkty są zapakowane w kolorowe pudełko, drukowaną torbę PP, folię termokurczliwą lub folię bąbelkową, ect. Akceptujemy OEM.

W przypadku pojemników z folii aluminiowej posiadamy serię do pieczenia, serię do pieczenia obejmującą prostokątny i owalny kształt, patelnię parową, tace na wynos i pojemniki do fast-foodów.

Ponadto dostarczamy również folię aluminiową Pop-up i papier do pieczenia.

Witamy w swoim rodzaju zapytania w dowolnym momencie, chcielibyśmy zaoferować Państwu najlepsze usługi. Z poważaniem mam nadzieję, że uda nam się nawiązać z Państwem wzajemną korzystną współpracę!

Historia
Usługa
Nasz zespół
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość